Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Domky do 20.000 §
Naším druhým domkem v nové sekci Domky do 20.000 simoleónů je krásný přízemní domek, který má udržovanou zahradu, na které už jen chybí bazén a pěkná terasa.

Bílý cihlový domek svým Simíkům nabízí: vstupní halu se skříní, prostornou kuchyň s jídelnou, do modra laděný obývací pokoj, ložnici a koupelnu. Domek je plně vybaven vším, co by vaši Simíci mohli potřebovat, od trouby až po toaletu, vše MAXIS ONLY.

Domek je vhodný pro 2 Simíky, např. pro starší manželský pár, jako solidní důchodové bydlení. Na zahradě jsou připravené záhonky a spousta místa na ovocné stromy.

Domek je postavený ve stylu MAXIS ONLY, vyžaduje všechny rozšíření (bez Volného času).


     

     


Stáhněte si Bílý cihlový domek do Vašeho sousedství!

STÁHNOUT - 492 KB

Kewin
/ 19.3.2008
Náš první domek v novém startu je starťáček pro dvě osoby. Dům je za velmi lákavou cenu, takže jeho vybavení nepatří mezi luxusnější, ale zato svým novým majitelům nabídne pohodu rodinného krbu.

Domek vašim Simíkům poskytne střechu nad hlavou i v těch nejtěžších životních situacích. Malý rodinný domek nabízí: vstupní halu se skříní, ze které se dostaneme do všech místností v domě. Samostatné WC a koupelnu s vanou. Obývací pokoj, který je vybaven malým televizním stolkem, pohovkou a knihovnou. Kuchyň, ve které nalezneme ledničku, sporák, dřez a také jídelní koutek. Ložnice je vybavena dvojlůžkem a nočními stolky, které zbobí malé lampičky.

Dům také nabízí menší (nevybavenou) místnost, která může sloužit jako pracovna či dětský pokojíček.

Domek je postavený ve stylu MAXIS ONLY, vyžaduje všechny rozšíření (bez Volného času).


     

     


Stáhněte si Malý rodinný domek do Vašeho sousedství!

STÁHNOUT - 440 KBKewin / 4.3.2008


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek