Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Domky do 100 000 §

Dalším domkem, který se určitě ještě vejde do Vašeho sousedství je domek od naší nové spolupracovnice a členku našeho Simíkovského teamu! Tímto Vám představujeme Abeen_Qa, která se bude (spolu s Kewinem) starat o sekci Download - hlavně o sekci domky!

Tenhle bílý baráček je pro 4 člennou rodinu.Využijte svojí fantazii, protože tenhle domek je nevybavený.V přízemí jsou pokoje pro obývací pokoj a pro zábavu, kuchyň, předsíň a koupelnu.

V rohu je místo které můžete také využít, záleží na vás. V prvním patře jsou dva pokoje a vchod na balkón, kde můžete mít lehátka a nechat své Simíky opalovat a relaxovat (pokud máte Seasons nebo Bon Voyage). Dům nemá bazén, ale volné místo se může využít jako zahrádka.

Domek je postavený ve stylu MAXIS ONLY.


     

     


Stáhněte si Opustová 55 do Vašeho sousedství!

STÁHNOUT - 893 KB

Abeen_Qa / 15.5.2008


 
Náš web pro Vás připravil kolekci 3 domků na okraji města, nyní vaši sbírku rozšíříme o druhý domek! Domek na kraji města je slohově stejný, jako předchozí domek, je vhodný pro 4 členou rodinu (max. počet Simíků je 5 po úpravě pokojů v přízemí). Jak ho vybavíte záleží jen na vás!

Domek je postaven na menším pozemku, kde kromě samotného domu naleznete menší záhonky, parkovací místo a bazén s terasou. Domek se skládá se samostatného vchodu s menší halou, ze které se dostanete do hlavní části domu, kde je schodiště a 4 místnosti (obývací pokoj, kuchyň a 2 místnosti).

V patře nám domek nabízí 2 obytné místnosti a 2 koupelny (možno upravit na pracovnu nebo další pokoj) a balkón.

Doufáme, že Domek na kraji města bude tím pravým domovem pro Vás a Vaši Simíkovskou rodinu!

Domek je postavený ve stylu MAXIS ONLY, vyžaduje všechny rozšíření (bez Volného času).


     

     


Stáhněte si Domek na kraji města do Vašeho sousedství!

STÁHNOUT - 746 KB
 

Kewin / 8.5.2008
Naším dalším domkem, který vám náš web nabízí je útulný a nevybavený demek, který je vhodný i pro 4 členou rodinu! Jak ho vybavíte záleží jen na vás!

Domek se nachází na krásné a upravené zahradě s bazénem a příjezdovou cestou pro auto. Květinové záhonky a ovocné stromy lákají nejen motýly, ale i Simíky, kteří se rádi porýpou v zahradní hlíně. Jak jsme již uvedli výše, domek je nevybavený. Skládá se se samostatného vchodu s menší halou, kde je vstup na zahradu a dále pak vstup do domu. Prostorný obývací pokoj, ze kterého vede schodiště do dalšího patra. V přízemí se dále nachází koupelna a dvě místnosti (vhodné jako kuchyň a jídelna).

V patře vaši Simíci naleznou útočiště ve 2 pokojích (ložnice a dětský pokoj), k patru patří také samostatná koupelna. Nesmíme také zapomenout na balkón, ze kterého je překrásný výhled na zahradu a do krajiny.

Věříme, že Útulný domek se stane opravdovým útulným domovem pro Vaši rodinu!

Domek je postavený ve stylu MAXIS ONLY, vyžaduje všechny rozšíření (bez Volného času).


     

     


Stáhněte si Útulný domek do Vašeho sousedství!

STÁHNOUT - 716 KB
Kewin / 10.3.2008

   
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek