Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Kariéra - MazlíčciS datadiskem Mazlíčci přichází do našich počítačů a rodin psí přátelství a kočičí přízeň. Naši mazlíčci nebudou pouze členem naší rodiny, ale také dalšími pracanty. Pro mazlíčky je připravena kariéra celkem ve čtyřech oborech.

Na nás už jen bude, jaký obor našemu pejskovi či kočičce vybereme. Rozhodnutí bude pouze na vás. Vaším úkolem bude dohlídnout na to, aby vaši mazlíčci jezdili do práce a měli naučené potřebné povely.


1. Bezpečnostní služby

Je Váš pejsek nebo kočička obranář domu? Pokud ano, tak se výborně hodí pro práci v bezpečnostní službě. Povely potřebné k povýšení jsou zůstat, mluvit a dělat mrtvolu.


     

Pozice a plat:

Odstraňovač slídilů

130 simoleónů     

Hlídač

230 simoleónů

Člen pátrací služby

406 simoleónů

Člen zásahové jednotky

770 simoleónů

2. Showbusiness

Máte doma komedianta nebo hvězdnou kočku? Neváhejte poslat vaše mazlíky na prkna, která znamenají svět! Pamatuji si, když moje první kočka Micka dostala práci právě v této kariéře. Vše co bude potřeba je dobrá nálada a dovednosti, jako jsou mluvení, válení sudů a dělání mrtvolky.


     

Pozice a plat:

Komparsista

144 simoleónů    

Náhradník

253 simoleónů

Kaskadér

446 simoleónů

Hvězda

847 simoleónů
3. Sociální služby

Stará se o vás váš mazlík? Má strach o své nejbližší okolí? Ano?! Tak právě pro něj se hodí kariéra v sociálních službách. Stačí splnit potřebné dovednosti a peníze se pohrnou! Dovednosti pro tento obor jsou dát pac, ke mně a válet sudy.


     

Pozice a plat:

Lovec škůdců

123simoleónů    

Zvířecí terapeut

218 simoleónů

Slepecký průvodce

385simoleónů

Záchranář

731simoleónůTOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek