Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Kdo také bojoval o postup?


Představujeme vám bojovníky o titul Strong House a hlavní cenu v podobě PC hry The Sims 2 Pojďme slavit!     Tento vysoce moderní a luxusní dům má pouze přízemí. Od vchodových dveří můžeme vidět luxusně vybavený obývací pokoj, nalevo nalezneme kuchyň, která je spojena s jídelnou. Na druhé straně (tedy vpravo) se nachází dvě ložnice - dětský pokoj a rodičovská ložnice. V této části se také nachází koupelna, kde najdeme veškerý komfort - vanu, umyvadlo a WC, který je za rohem.

Použité datadisky:

Na stavbu domku byly použity všechny datadisky a řada downloadů.

Líbí se vám Luxusní domek? Líbí se vám, co Milda postavil? Již brzy ho budete moci podpořit v boji, v boji o titul Strong a o hlavní cenu - The Sims 2 Pojďme slavit! Již brzy budete moci také mít tento domek ve vašem sousedství! Mildo, držíme palce!     Honzův Domeček se nachází v útulné lokalitě a provází nás příjemnou béžovou barvou. Tento patrový dům má v zadní části jezírko a pod balkónem se nachází bazén. Dům zatím není vybavený, ale to je příležitost pro vás, abyste si ho dotvořili podle svých představ.

Použité datadisky:

Na stavbu domku byly použity všechny datadisky.

Líbí se vám, co Honza postavil? Je vaším favoritem? Chcete Honzu podpořit nebo si stáhnout tento domek k vám do sousedství? Sledujte náš web, právě váš hlas může rozhodnout! Tohle není pohádka, tohle je boj! Tohle je Strong House! Honzo, držíme palce!

Kontakt na Honzu: honza.jir@centrum.cz  
 Vysoce moderní Rubešova vila nás na první pohled upoutá prosklenými zdmi, střešními okny i skvěle tvarově řešeným bazénem. Dům má jedno patro, ve kterém se nachází tři místnosti. Před Rubešovou vilou můžete najít nádhernou květinovou scenérii se skalkou. Pavlovo dílo též není vybavené, čili volná ruka pro vás.

Použité datadisky:


Na stavbu Pavel použil datadisk roční období a spoustu downloadů.

Je Rubešova vila favoritkou na absolutního vítěze? To rozhodnete vy! Ještě v listopadu začne semifinále, ve kterém budeme moci podpořit své favority! Tak neváhejte a určitě si počkejte! :-) Pavle, do toho!       Dvoupatrový dům se zabudovanou garáží, který nám Gustav poslal a nazval ho Klasický rodinný domek, se hodí pro čtyřčlenou rodinu. Dům je vybaven pro dva rodiče a dva teenagery (kluka a dívku), ale našlo by se místo i pro domácího mazlíčka. Vysoce moderní se jeví vilka i uvnitř. Kliknete-li na jakýkoli obrázek, zvětší se vám :-)

Použité datadisky:

Gustav použil datadisky Univerzita, Noční život, Podnikání, Mazlíčci a Roční období.

Pomůžete mu vyhrát Kolekci Pojďme slavit? Stačí sledovat náš web a ve vhodnou chvíli podpořit vašeho favorita! Gustave, hodně štěstí!     Domek postavený na parcele 3x3 se zahradou, bazénem a zahrádkou. Před ním se nachází malé jezírko, kde si poklidně plují labutě. V přízemí domku obyvatelé naleznou vchod do kuchyně, obývací pokoj s dveřmi do zahrady a koupelnu společnou s toaletou. V poschodí najdeme dětský pokoj, ložnici rodičů a malou toaletu.

Na zahradě je umístěno pískoviště s hračkama, kde si mohou krátit čas vaše děti. Dále pak bazén, oplocená zahrádka se skleníkem a ovocné stromy.

Použité datadisky:

Zia na stavbu domku použila objekty ze základní hry a ostatních datadisků. Bylo také použito mnoho downloadů.

Zia patří mezi naše spřátelené weby, pomůžete ji vyhrát? Pokud máte rádi stavby, které Zia staví, tak neváhejte a podpořte ji v boji o Titul Strong House a o hodnotnou cenu! Zio, drž se!     Když jsem obdržel tento domek, úplně jsem se leknul! Domek nám zasílají dvojčata, kterým je 10 let!

Domek je pojat v moderním stylu. Na pozemku se nachází příjezdová cesta pro pořádný "bourák" (poznámka autorů), bazén a krásná zahrada. V domku nalezneme veškerý komfort. Obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, dětský pokoj (jak jinak než pro dvojčata), koupelnu s toaletou, hrací místnost a ložnici rodičů (úplně nahoře ta "krychle"). Kluci prozradili, že se stavbou domku pomáhal tatínek, ale zařízení domku bylo už jen na klukách a to pod přísným dozorem maminky.

Použité datadisky:

Na stavbu bylo použito všech datadisků (kromě datadisku Šťastnou cestu).

Stane se tento domek vaším miláčkem? Nadělíte dvojčatům hlavní cenu pod stromeček? Brzy se to dozvíme! Dvojčata (tatínku a maminko), držíme vám palce!     Domek, který je postavený ze dřeva se nachází na parcele 40x30 v krásném prostředí lesa. U domku je jezero, kde se prohání labutě, malá zahrádka s krásnou květenou.  K domku, který je plně zařízen nábytkem se dostanete po dřevěném mostě.  Hlavní vchod vede přímo do kuchyně, jak autorka napsala: "Celý domek je vlastně jedna obyvatelná místnost + koupelna a toaleta". 

Použité datadisky:

Aurora na stavbu domku použila
objekty ze základní hry a ostatních datadisků, hlavně z posledního datadisku - Šťastnou cestu. Na stavbu bylo také použito mnoho downloadů.

Aurora (stejně jako Zia) vede náš spřátelený web, dostanete ji do dalšího kola? Pokud máte rádi stavby Zia & Aurora, tak neváhejte a podpořte je! Auroro, hodně štěstí!     Rodinný domeček, který vám zde představujeme je postaven na velkém pozemku a nabízí svým Simíkům mnoho prostoru pro relax nebo pro pěstování ovoce a zeleniny. Domek je vybaven moderním a luxusním nábytkem, na vybavení bylo použito mnoho downloadů. U bomku nesmí chybět bazén a jezírko. Domek je vhodný jak pro Simíky, kteří již mají děti, nebo pro ty, kteří je plánují. Nesmíme zapomenout, že domek není vhodný nejen pro Simíky, ale také pro jejich mazlíčky (na zahradě je již připravena bouda a miska pro vašeho čtyřnohého miláčka).

Použité datadisky:

Na stavbu byly použity objekty ze základní hry, pets a univerzity a mnoho downloadů.

Líbí se vám tento domeček? Pokud ano, tak neváhejte a podpořte ho v hlasování, vítěz bere vše! Anďo & Natko, držíme vám palce!


 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek