Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
MIX 07 A
Nádherná rezidence, která se nachází v bohaté exotické zahradě. V zahradě nalezneme bazén, jezírko s potůčkem (styl Japonské zahrady), dále pak Japonský altánek, opalovací terasu a skalní jezírko ke koupání.

V rezidenci se nachází vstupní místnost, ze které se dostaneme do hlavní chodby. Dům je rozdělen na dvě křídla, v pravém křídle se nachází kuchyň, jídelna a obývací pokoj. V levém křídle nalezneme koupelnu s toaletou, saunu a vířivku. Po schodech se dostaneme do horního patra, kde se nachází ložnice, dva dětské pokoje, dvě koupelny a pracovna. V domě je také garáž.

Dům, který je zařízen ve stylu MAXIS ONLY, bude ozdobou vašeho sousedství. Hodí se i jako letní domek na Ostrov Twikkii (The Sims - Šťastnou cestu).
Dům vyžaduje poslední datadisk - The SIMS 2 - Šťastnou cestu!


     

     


Stáhněte si Letní rezidenci do Vašeho sousedství

STÁHNOUT - 1298 KB
Kewin / 14.9.2007Krásný domek, který se nachází v nádherné zahradě s jezírkem a potůčkem. K patrovému domku se dostane přes pevný most, který vede nad romantickým potůčkem, z mostu se nám naskytne úchvatný pohled do zahrady, kde kromě kytek naleznete také záhonky a dětskou houpačku. Dále pak grilovací koutek s posezením a nesmí chybět bazén.

Ve vilce se nachází televizní koutek, obývací pokoj, kuchyň, jídelna a koupelna s toaletou. V patře pak naleznete dětský pokoj (nezařízen) ložnici (částečně zařízena) a knihovnu. Velká chodba se může využít pro posilovací stroj nebo počítačový koutek. Vilka The Rock bude tou pravou ozdobou pro vaše sousedství!


Dům je postaven ve stylu MAXIS ONLY, vyžaduje všechny rozšíření, kromě The Sims 2 - Šťastnou cestu a Volného času.     

       


Stáhněte si Vilku The Rock do Vašeho sousedství

STÁHNOUT - 978 KB
Kewin / 11.9.2007Máme pro vás přízemní domek, který se vám rozhodně zalíbí! Vstup do domu lemují záhony, zatímco vzadu najdete možnost pro letní dovádění - bazén s grilovacím koutkem.

V domě se nachází obývák s kulečníkem, ložnice, koupelna a dětský pokoj pro dva. Vaše auto můžete uložit do garáže, která je napojena na dům. No řekněte, to si přeci nemůžete nechat ujít!


Domek je postavený ve stylu MAXIS ONLY, vyžaduje všechny rozšíření (bez Šťastnou cestu a Volného času).


    

     


Stáhněte si Cihlový domek do Vašeho sousedství

STÁHNOUT - 662 KB
kewin / 8.9.2007Chcete žít v něčem netradičním? V něčem, co nikde jinde nemají? Tak právě pro vás máme naši žhavou novinku! Domek, jehož části od sebe dělí nádvoří s impozantním obrysem stromu! Pojďme si stručně popsat, co v domku najdete:

V pravé části domu se nachází obývák s koupelnou, kde mohou Simíci strávit dlouhé večery. Přes nádvoří se dostanete do levé části domu, kde najdete kuchyň spojenou s jídelnou a vstupem do ložnice. Venku se nachází dvě jezírka, u kterých si krásně odpočinete.

Na zahrádce pak najdete záhonky, grill koutek i mini skleník. No řekněte, není tenhle domek to ideální místo pro vás?


Domek je postavený ve stylu MAXIS ONLY, vyžaduje všechny rozšíření (bez Šťastnou cestu a Volného času).


   

       


Stáhněte si Domek V Áleji do Vašeho sousedství

STÁHNOUT - 552 KB


rockys / 6.9.2007Krásné bydlení pro romantické Simíky - přízemní vilka s věžičkou, květinovou zahradou, teráskama, bazénem, ale i posezením u venkovního grilu uspokojí i ty nejnáročnější Simíky.

V domku se nachází ložnice, dětský pokoj (pro dva Simíky), koupelna, samostatné WC, pracovna (možno využít i jako další pokoj), kuchyň, jídelna a obývací pokoj. Z jídelny se dostaneme na terasu, kde se nachází růžový bazén. Z obývacího pokoje vedou dveře na další terasu, kde je posezení s grilem. Ložnice a dětský pokoj mají také vlastní terasu s lavičkou a výhledem na květinové záhonky.

Domek určitě zapadne do Vašeho sousedství. Vše je vybaveno ve stylu MAXIS ONLY (všechna rozšíření, bez Šťastnou cestu a Volného času).        

        


Stáhněte si Růžovou vilku do Vašeho sousedství.

STÁHNOUT - 813 KB


Kewin / 4. 9. 2007Krásný rodinný domek vhodný pro čtyřčlennou rodinu se nachází na pozemku, kde můžeme najít ovocný sad či jezírko, ale narazíme zde i na bazén s venkovním posezením a grilem.

Domek je přízemní o velikosti 3 + KK, vevnitř se nachází centrální hala, samostatná toaleta, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, ložnice, dětský pokoj (pro dvě děti) a koupelna. Vše je vybaveno ve stylu MAXIS ONLY.

Co více k domku říci? Snad jen, že Vám přeji šťastné bydlení v novém domečku, ve kterém Vaši Simíci určitě prožijí krásný a poklidný život.


        

       


Stáhněte si Rodinný domek do Vašeho sousedství.

STÁHNOUT - 625 KB


Kewin / 3.9. 2007

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek