Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
MIX 07 B
Představujeme vám naší novinku, jedná se o první pokus stavby domku ve stylu moderny. Tak snad se vám bude líbit! Mluvíme zde o patrové vilce, která je umístěná v zahradě, kde nalezneme bazén, palmy a dost místa pro stavbu zahrádky.


V přízemí moderní vily najdeme halu, ve které je také schodiště do dalšího patra, kuchyň s jídelnou, koupelnu s toaletou a obývací pokoj. V patře vaši Simíci naleznou pohodlí ve dvou ložnicích (ložnice rodičů a dětský pokoj) a druhou koupelnu.

Moderní vila je stavěna ve stylu MAXIS ONLY a nevyžaduje nejnovější rozšíření Šťastnou cestu!


     

     


Stáhněte si Moderní vilu do Vašeho sousedství

STÁHNOUT (1139 KB)


Kewin / 23.10.2007Naší novinkou je Zahradní domek. Krásný přízemní dům nabízí místo až pro 6 Simíků, a to hned ve třech krásných ložnicích. Domek dále skýtá kuchyň s jídelnou (která se nachází ve výklenku), obývací pokoj, televizní salónek, koupelnu s toaletou, pracovnu a tři ložnice.

Na zahradě pak nalezneme dvě terasy, na první - hlavní (se vstupem z obývacího pokoje) se nachází bazén, lehátka a  venkovní posezení. Druhá terasa nabízí svým obyvatelům vířivku (na tuto terasu vstupujeme ze zadních ložnic). Na své si přijdou i milovníci květin, keřů a stromů. Na pozemku je možnost další stavby, např. skleníku, políčka atd.

Zahradní domek je stavěn ve stylu MAXIS ONLY a nevyžaduje nejnovější rozšíření Šťastnou cestu!


     

     


Stáhněte si Zahradní domek do Vašeho sousedství

STÁHNOUT - 827 KBKewin / 18.10.2007Naše žhavá novinka, to je Kamenný hrad, ideální rodinné zázemí za více jak 332 tisíc simoleonů! K domu jsou připojeny dvě věže, ve kterých najdete hráčský salónek, jídelnu, dětský vesmírný pokoj či posilovnu. V přízemí najdete moderní obývací pokoj spojený s kuchyní a v prvním patře mimojiné koupelnu propojenou s WC i do modra laděnou ložnici.

Venku se nachází písečná pláž, ideální místo pro opalování a bazén. I zahrádkáři si přijdou na své! Připravili jsme pro ně skleník s bohatým množstvím úrodné zeminy a v neposlední řadě také bludiště s posezením. Ovšem pozor, sednout si může jen ten, kdo má dobré orientační schopnosti! No však si to zkuste sami :-)

A pozor! Ke Kamennému hradu nepotřebujete nejnovější rozšíření Šťastnou cestu!


     

      


Stáhněte si Kamenný hrad do Vašeho sousedství

STÁHNOUT - 1115 KBrockys / 12.10.2007Nabízíme vám unikátní Čínskou stavbu. Žijte jako císaři v krásné Čínské věži. K domku patří krásná zahrada, která je stavěna v Japonském stylu, nesmí chybět ani suchá zahrádka. Na zahradě také nalezneme chrám, kde mohou Simíci promlouvat s Bohem.

V přízemí domku se nachází centrální hala se schodištěm, dále pak kuchyň + jídelna, obývací pokoj a bazén. V prvním patře pak najdeme ložnici (možno využít jako dětský pokoj), samostatná toaleta, koupelkna a místnost určená pro pracovnu (v této místnosti je také sauna). Do posledního patra nás dopraví výtah, ocitneme se tak v prostorné ložnici. Všechny místnosti v patře nejsou vybaveny, záleží jen na vás, jak si svůj dům (věž) vybavíte. Vše bylo postaveno ve stylu MAXIS ONLY.

Dům vyžaduje poslední datadisk - The Sims 2 - Šťastnou cestu!


     

     


Stáhněte si Čínskou věž do Vašeho sousedství

STÁHNOUT - 1104 KB

 

Kewin / 10.10.2007

 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek