Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
MIX 07 C
Po delším mlčení jsme tu zpět! Máme pro vás senzační stavbu! Jedná se o luxusní zámek, který vás překvapí svým rozměrem, vybavením a zahradou!


Zámek se nachází na pozemku, na kterém je nádherná zahrada. U vstupu se nachází park se záhonky a za zámkem, pozor, můžete zabloudit ve velkém bludišti! Vaše bloudění bude o to příjemnější, když narazíte na lavičku nebo vířivku! Co se týče dispozice zámku, v přízemí nalezneme: vstupní halu, zrcadlový sál, jídelnu, kuchyň, koupelnu, hernu knihovnu (ve které se nachází tajná místnost se schodištěm). V patře dětský pokoj, ložnici, obývací pokoj s Tv a tajnou místnost. Poslední místností je místnost s bazénem a saunou, která je v přízemí zámku.

Jak jsme již uvedli, na zahradě se nachází bludiště, ve kterém pro vaše pohodlí a relax naleznete lavičky a vířivku. Do bludiště vedou tři cesty: dvě z boku a jedna z bazénu.

Zámek je postaven ve stylu MAXIS ONLY a vyžaduje poslední rozšíření Šťastnou cestu!


     

     


Stáhněte si Sněžnou ulici do Vašeho sousedství

STÁHNOUT - 1448 KB
Kewin / 16.11.2007Naší novinkou je přízemní domek, který je zasazen v upravené zahradě. Zahrada svým majitelům nabízí pohodu při pěstování ovoce nebo zeleniny ve skleníku. Pro relax je zde bazén a terasa s posezením a grilem.

Domek, do kterého se vejde až 5 Simíků, svým majitelům nabízí halu, která je spojena s kuchyní a jídelnou. Dále ložnici s vlastní koupelnou a toaletou, dětský pokoj, pracovnu (možno předělat na další pokoj) a koupelnu. Poslední místností je obývací pokoj, kde je vstup na zahradu.

Domek je postaven ve stylu MAXIS ONLY a
nevyžaduje poslední rozšíření Šťastnou cestu!


    
    

Stáhněte si Sněžnou ulici do Vašeho sousedství

STÁHNOUT - 1155 KBKewin / 4.11.2007Dlouho připravovaný projekt je tady! Náš web vám přináší unikátní stavbu, kterou využije každá rodina ve vašem sousedství! Přinášíme vám stavbu, která bude ozdobou vašeho sousedství! Uličky, náměstí, zámeček, obchůdky, To je náměstíčko!

Co vám všechno náměstíčko nabídne? Naleznete zde patrovou restauraci, která kromě výborné kuchyně svým klientům nabídne oddělený svatební salónek, ve kterém můžete uspořádat bohatou svatební hostinu. Dále pak prodejnu novin a počítačových her, patrové květinářství, obchod s oblečením, cukrárnu, velké hračkářství, obchůdek pro zvířátka a kadeřnictví. Pokud hledáte zábavu, tak jste na správném místě! Náměstíčko nabízí malé divadlo, ve kterém můžete předvést své pěvecké umění, diskotéku s barem, bowling a fitness. Ti, co hledají klid, určitě ocení fontánu a lavičky, které se nachází ve středu náměstíčka.

Další stavbou, která je nezbytnou částí našeho náměstí, je zámek, který patřil známé šlechtické rodině Colo´De Sims. Zámek byl přestavěn a nabízí své služby v podobě svatebního sálu, dále pak galerie a zachovalý šlechtický pokoj. Vstup do zámku je zdarma.

Náměstíčko nevyžaduje poslední rozšíření Šťastnou cestu!


     

     


Stáhněte si Náměstíčko pro celou rodinu do Vašeho sousedství 

Simikovské náměstí - 1568 KBKewin / 1.11.2007


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek