Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
MIX 07 D

 

Skoro Vánoční novinkou je Správní domek (původní název Malý domek), který svým novým majitelům zajistí útulné bydlení na dobré úrovni. Na větším pozemku kromě stavby nalezneme také bazén s terasou, kde se vaši Simíci mohou slunit a věnovat zábavě v podobě plavání. U domku také nechybí ovocné stromy, na kterých určitě poroste šťavnaté ovoce.


Domek je plně vybaven ve stylu MAXIS ONLY. Hlavním vstupem se dostanete do menší předsíně, pak následuje obývací pokoj, který je spojený s jídelnou a kuchyní. Další chodbou se dostanete do soukromé části vašich Simíků, zde jsou tři ložnice - jedna hlavní pro rodiče a dva dětské pokoje (každý zařízen v jiném stylu - chlapec a dívka). Poslední místností je koupelna laděna v modrém stylu.


     

     


Stáhněte si Správní domek do Vašeho sousedství!

STÁHNOUT - 612 KB
Kewin / 20.12.2007  

 

Naší další novinkou je stavba paláce! Tato stavba vám nabízí mnoho prostoru k bydlení, relaxaci a zahradničení, ale i pro jiné aktivity. Opevnění, které se nachází kolem pozemku, je průchodné (je v něm také mnoho místností, např. herna, zrcadlový sál, fitko, vířivka a dále pak schody do dalšího patra - na hradby). Budova uprostřed je palác, který svým Simíkům nabízí mnoho místa a luxusu.

V přízemí se nachází hala, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj a koupelna s toaletou. V patře je ložnice, pracovna, volný pokoj a koupelna. V dalším patře jsou dva dětské pokoje a koupelna (doufáme, že jsme na nic nezapomněli).

K objektu také patří zahrada, kde se najde místo i pro zahrádku, kde můžete pěstovat ovoce a zeleninu. Na zahradě je také bazén...     

     


Stáhněte si Palác do Vašeho sousedství!

STÁHNOUT - 1617 KB
Kewin / 11.12.2007Představujeme vám domek, který jste u nás stáhnout ještě nemohli. Prostředí útulného domova, na který je připojen obchůdek s hračkami, květinami i elektronikou.

Domeček, ve kterém naleznou zalíbení nejen dva dospělí a dvě děti, pro které je domek postaven, se může pyšnit obchůdkem, za kterým nalezneme dílnu pro zaměstnance na výrobu květin, robotů i hraček. Ze začátku ovšem není potřeba nic vyrábět, obchod je zcela vybaven!

Úplně vlevo je pak garáž, před kterou najdete luxusní červené autíčko.

Nejvíce vaši Simíci zřejmě ocení kuchyň, laděnou do béžovo-hnědého stylu, která je "půlzdí" oddělena od jídelního prostoru. Za zmínku stojí i ložnice, ve které se vám budou zdát vskutku nádherné sny.

Zahradu jsme nechali plně ve vašem stylu! Vybavte si ji podle svého gusta. Je jen na vás, zda jste zahradníci a zasadíte si lány zeleniny či álej, anebo si vystačíte pouze s relaxací u bazénu.

Přímo v domě se ovšem skrývá několik "nedostatků". My vám prozradíme jen to, že na ně narazíte v kuchyni, poté v jídelně, když budete chtít odnést nádobí k myčce a v dětském pokoji, pokud si budete chtít rozsvítit. Jsou to ale drobnosti, na které si rázem vyděláte.

Ke stáhnutí nepotřebujete rozšíření Šťastnou cestu a žádné další doplňky. Vše vybaveno ve stylu MAXIS ONLY.

Po kliknutí na obrázek se vám zobrazí mnohem větší:


      

     


Stáhněte si domek v Nákupní 7 do Vašeho sousedství!

STÁHNOUT - 735 KBrockys / 3.12.2007Máme pro vás první prosincovou ochutnávku! Chcete Simíkůn připravit skvělou kariéru? Máme pro vás dárek! Naše nejnovější stavba představuje univerzitní kolej se vším všudy!

Komplex budov nabízí vašim Simíkům vše, nač pomyslí! Knihovnu s počítači, jídelnu, fitko s vlastním sociálním zařízením a šatnou, společenskou místnost, toalety a sprchy, bazén a dokonce vlastní hvězdárnu!

Kolej má k dispozici 18 pokojů, 9 modrých a 9 růžových. Každý pokoj je vybavený dvojlůžkem, psacím stolem se židlí, skříní, pohovkou, Tv, balkónem nebo menší zahrádkou! Dva pokoje mají navíc malířský podstavec!

Připravte vaše Simíky na cestu jejich životem! Dopřejte jim vzdělání, o jakém se jim ani nesní! S naší univerzitou na to máte! Tak stahujte, stahujte, stahujte!

Kolej De´La Mor je postavena ve stylu MAXIS ONLY a vyžaduje poslední rozšíření Šťastnou cestu!


      

     

 
Stáhněte si Kolej De´La Mor do Vašeho sousedství!

(snažíme se opět zprovoznit tuto stavbu, ale stále se nám nedaří, omlouváme se)

STÁHNOUT - 1889 KB


Kewin / 1.12.2007


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek