Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

The Sims 3 - oficiální informace od tvůrců + SCREENSHOTY!


Pokusím se  z dopisu od tvůrců shrnout to nejpodstatnější:


    -    budeme moci chodit po sousedství, bez dlouhého načítání

    -    špehovat sousedy, zaběhat si do parku,nebo jít na náměstí

    -    naprosto nový přepracovaný editor tvorby Simů

    -    budeme mít své vlastní interváře

    -    novinkou budou rysy

    -    budete moct vytvářet svůj nábytek nebo jej měnit


A tady již slibované screenshoty:

 

   

 


Fotky byly čerpány z http://thesims3.thesims2.sk/index.php?p=obr
15.03.2008 / Domo
The Sims 3 - nová a ještě lepší hra, navazující na svou úspěšnou předchůdkyni!


Ano, je to tak. Již brzy se dočkáme oficiálních informací a podrobností o hře The Sims 3. Konkrétně 19. března, kdy se spustí oficiální stránky této hry.


Zatím jsme měli možnost vidět plno fotomontáží, ale jaká je skutečnost? Na serveru youtube.com se objevila videa z vývojářského centra, která ukazovala vývoj sousedství. Byla ovšem nekvalitní a brzy byla stáhnuta. Přejděme ale k tomu, co vás určitě zajímá nejvíc. Zde jsou základní informace o The Sims 3:
 


- každý Simík bude jedinečný, svými povahovými vlastnostmi a vizáží

- Simové budou reagovat na to, co se děje v okolí (například když se někdo bude dívat na TV a druhý Sim mu ji vypne, může být nepříjemný)

- každý Simík si bude moct naplánovat celoživotní plán

- hráč bude víc zaměřený na chování Simíka a jeho vztahy či situace než na to, jestli potřebuje jít na záchod

- Simové budou více sociálnější, takže se vyvine jejich chování nad fyzickým stavem

- budou mít lepší a podrobnejší vlastnosti (milovat TV nebo ji nenávidět)

- Simíci budou morálnější (jestli Sim přeruší rozhovor 2 simíků, můžou ho pokládat za nemorálního)

Tak co? Už se těšííííte? :-)Fotka čerpána ze serveru www.thesims2.cz                                                                                                         06.03.2008 / DomoNa oficiálním webu www.thesims2.ea.com se objevil nově připravovaný dodatek (kolekce) do hry! Celým názvem se tato kolekce nazývá:


Kitchen & Bath Interior Desing Stuff Stuff

Výrobci se v této kolekci zaměřili na naše kuchyně a koupelny. Přichází s novým vybavením, např. vany, umyvadla, zrcadla, kuchyňské spotřebyče, elektronika, tapety, dlažby a spousty dalších a nových vychytávek!

Datum uvedení do prodeje není znám.

 

 

Fotky byly čerpány z www.thesims2.ea.com                                                                                                        04.03.2008 / Kewin
 

 

Od teď budou moci Simící mít své vlastni koníčky! Je jedno, jestli se přidají k tajným spolkům, budou hrát basketbal a fotbal nebo jestli je bude bavit balet. Od teď si můžou dělat, co chtějí!


Dále budou moci opravovat auta či stavět modely vláčků. A každá z těchto dovedností bude mít jistě nějaký účinek! Budeme moci vyrábět všelijakou keramiku, oblečení, pozorovat a objevovat planety, ale pozor na UFO! A pokud se znás stane mistr ve hře na housle, jistě to odemkne nějakou skrytou odměnu... V koníčcích se odměny budou odrážet celý život.


Jak jsem již poznamenal, čím víc se vaše "hobby" bude zlepšovat, tím budete získávat nové aspirace anebo třeba objevovat tajné parcely. Ale pozor! Budete mít také konkurenci v tanečních nebo kuchařských soutěžích.


Naleznete zde také sedm speciálních aktivit pro děti a batolata (hrací stůl nebo také budete moct stavět s dětmi tvz. Věž z pastelek tužek). Ale nemyslete si, že takoví mistři budete hned od začátku. Třeba ušijete medvídka s jedním okem :o).


Pro mne bude tento datadisk jednoznačně jedním z nejlepších.                    


 

 

Fotky byly čerpány ze serveru www.thesims2.cz                                                                                                  04.03.2008 / Domo


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek