Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
The Sims 2 - Mazlíčci


Tento datadisk byl i ve hře The Sims 1, raději bych ale místo něj uvítal The Sims 2 - SuperStar nebo The Sims 2 - Makin Magic. Datadisk jsem si také zakoupil a nainstaloval, ale že bych měl zvířat plný dům, se říci nedá. Čas od času si zavolám a nějaké to zvířátko adoptuji, aby mi dělalo společnost a pomáhalo financovat domácnost.

Jaké možnosti nám datadisk přináší? Stejně jako si můžeme vytvořit vlastní Simíky, tak si můžeme vytvořit i domácí mazlíčky. Vybírat můžeme z 22 druhů psů (např. pudlíků, bíglů a mnohých dalších) a 15 druhů koček (např. siamských). U mazlíků můžeme vytvořit tvar těla, barvu, rysy, srst, čumák i uši. O mazlíčky se musíte nejen starat, ale také je trénovat - povely jako sedni, lehni, popros či mrtvolka. Učit je, že "loužičky" se dělají venku a ne doma na koberci, koušou se hračky a ne luxusní obývací sedačka a mnohé další. Naši miláčkové také přispějí i do vašeho rodinného rozpočtu (seznam kariér naleznete v sekci Informace pro vás! 1).

Jak jsem se již zmiňoval, tak nemám plný dům mazlíčků, ale často využívám nových předmětů, které datadisk nabízí.Tento datadisk určitě oslovil všechny človíčky, kteří milují zvířátka. Možná teď budu vypadat jako zlý člověk, který nemá rád zvířata, ale opak je pravdou! Sám jich pár vychovávám. Ale hodnocení se netýká osobního života, ale datadisku, který hodnotím za 3.


 

 

Fotky byly čerpány ze serveru www.thesims2.cz


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek