Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
The Sims 2 - Noční život


Prahnou vaši Simové po zábavě a vzrušení? Pokud ano, tak právě pro ně je určen tento datadisk! Noční život nám nepřináší jen noční zábavu v novém zábavném centru, kde nalezneme mnoho hudebních klubů a restaurací, ale také nové věci do našeho domova. Jisté vzrušení naleznete, pokud narazíte na upíra, který může vašeho Simíka kousnout a udělat z něj sobě rovného. Vyzkoušejte si, jaké to je žít věčným životem, proměňovat se v netopíra a spát v rakvi (ale pozor na slunce)!

Noční život také přináší novinku v podobě nových aspiracích, přání a více než 125 nových objektů! Nově také poznáte pravou chemii lásky, kdy vaše schůzky budou měřeny na stupnici od té úplně nejhorší schůzky až po rande snů! Za každé rande můžete něco získat, ať už zamilovaný dopis s básničkou, puget rudých růží nebo smradlavé cosi za to, že jste dali košem druhému Simíkovi. Jsou vaši Simíci připraveni na pořádnou romanci? Pokud ne, tak se určitě zabaví v nových hernách, kde si vyzkouší kuželky!

Velikým plusem je také to, že Simíci mohou nejen vlastnit, ale také řídit auta! Kupte si starou rachotinu nebo našlapaný bourák, za kterým se otočí každá slečna! Buďte neodolatelní!Tento datadisk určitě uvítal každý človíček. Mnoho nových objektů, Simíci vlastní a jezdí svými auty. Zábava v podobě návštěv barů, klubů a rest aurací. Nový styl randění a poznávání lásek. S tímto datadiskem jsem opravdu spokojený, proto mé hodnocení zní 1-.


 

 

Fotky byly čerpány ze serveru www.thesims2.cz

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek