Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
The Sims 2 - Univerzita


Tento datadisk je vlastně takovým dítětem základní hry. Zde se z vašich Simů stávají „mladí dospělí“. Simíci vylétají ze svých domovů a „uhnizďují se“ ve svých nových domovech - ať je to kolej, nějaké bratrstvo nebo se s partičkou přátel rozhodnou bydlet ve společném domě, meze se zde nekladou.

Kromě vysokoškolského života v podobě nekončících večírků, pařbách v různých společenstvích a neustáleho vtipkování, kdy běháte nazí po koleji, zpíváte hymnu a do toho poskakujete, vás také čeká studium. Vybrat si můžete celkem z 11 studijních oborů, budete muset pravidelně chodit na přednášky, plnit domácí úkoly, psát seminární práce a nakonec zvládnout závěrečnou zkoušku.

Učení, jak se znám, moc vysiluje, proto vaši Simové mohou navštívit různá místa studijního sousedství, jako jsou odpočívárny, tělocvičny, kavárny a mnohé další. Pokud vše zvládnete a dostudujete, tak se vám odemknou nejen nové kariéry, ale také odměny za ně (popis kariér z tohoto datadisku naleznete v sekci Informace pro vás! 1). 

Ve hře na vás čeká kromě spousty zábavy také mnoho dalších nových předmětů, např. nové hudební nástroje, kulečník, ale také kraví rostlina, která prodlužuje život vašeho Sima.

Univerzita je určitě dobrým datadiskem, je to něco nového, něco, co tu ještě nebylo. Některé ale nemusí bavit čas, který tráví na koleji, nebaví ho věčně plnit úkoly a chodit na přednášky. Pokud ho to nebaví a datadisk nevlastní, tak přichází o mnoho různých nových věcí, které tento datadisk nabízí. Hodnotíme známkou 2-, tato známka nemůže nikoho urazit.


 

 

Fotky byly čerpány ze serveru www.thesims2.cz

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek