Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
The Sims 2 - Ve světě podnikání


Na tento datadisk jsem se moc těšil. Mojí nejoblíbenější hrou od malička bylo hrát si na obchody a obchodníky! Když jsem býval u babičky, tak jsem tam vždy se svými kamarády prodával nejrůznější věci. Měli jsme vytvořené obchody a prodávali jsme. Dokonce jsme si vytvořili i vlastní měnu, která byla uschovaná v naší menší bance. Ale to už jsme opravdu hodně odbočili od hry The Sims 2 – Ve světě podnikání.


V této hře na vás a hlavně na vaše Simíky čekají mnohé možnosti. Můžete si otevřít menší krámek přímo u vašeho domu a prodávat nejrůznější věci, např. elektroniku, květiny, hračky a další. Vaši Simíci budou moci také uplatnit své kulinářské dovednosti a to buď ve vlastní restauraci nebo cukrárně! Pokud budou vaši Simíci zdatní, tak mohou své obchody rozšiřovat, najímat nové zaměstnance, kteří vám usnadní práci a budou vydělávat peníze za vás. Na vás jen bude je spravedlivě platit! Pokud už ale vašim Simíkům nebude stačit váš pozemek a nebudete si chtít ničit zahradu, můžete nakoupit Obecní pozemek, kde můžete své obchodní dovednosti rozšiřovat. Kdo by netoužil po tom, stát se mocným obchodníkem, který vlastní obrovské obchodní impérium?!

Hra vám také nabízí nové možnosti a nové objekty! Vaši Simíci budou získávat odznaky za schopnosti v danné problematice (prodej, výroba hraček, výroba techniky, výroba květin, doplňování zboží, prodej za kasou). Čím lepší odznak (zlatý, stříbrný a bronzový), tím na tom bude váš Simík lépe a bude mít lepší možnosti! Váš obchod bude získávat hvězdičky od zákazníků. Za ty si pak můžete „směnit“ nejrůznější výhody pro váš obchod. Obchod také navštěvují různí lidé od novin, kteří mohou o vašem obchodu napsat. Pokud se jim nebude líbit přístup a sortiment, může se stát, že si jako obchodník už neškrtnete! A naopak, bude-li novinář spokojen, můžete získat ocenění „Nejlepší z nejlepších“!


Tento datadisk se opravdu povedl a je můj nejoblíbenější! Myslím si, že určitě potěšil každého hráče, nejen pro obchodní možnosti, ale také pro nové objekty a předměty, které se v něm nacházejí! Datadisk nemohu hodnotit jinak než známkou 1!


 

 

Fotky byly čerpány ze serveru www.thesims2.cz


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek