Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
The Sims 2 - Základní


Jmenuji se The Sims, ale přátelé mi říkají Simíci. The Sims je zvláštní jméno, já vím, ale nemohu si vybírat. Dokonce, a to vám musím říci, nejsem toho jména první! Celým svým jménem jsem The Sims 2. Teď se i mluví o tom, že bych měl dostat nového velkého bratříčka, který ponese jméno The Sims 3, ale to přeskakuji.

Měl bych začít asi narozením, v mém případě vytvořením. Za svého otce považuji Willa Wrighta, který vytvořil úžasnou hru Sim City a za svoji maminku, která mě vypustila do světa, považuji společnost Electronic Arts. 

Jak jsem říkal na začátku, vystřídal jsem svého starého bratříčka, který na trhu panoval dlouho a velmi úspěšně. Po celém světě kolovalo více než 25 miliónů kopií (i s datadisky). No a teď jsem na trhu já, The Sims 2. A co vám přináším nového? Pojďme si o tom popovídat:


Na rozdíl od mého staršího bratra vám přináším mnohé změny, a to hlavně v genetice. Můžete tvořit, mísit různé geny. Vybíráte z mnoha životních cílů (tzv. aspiracích), které jsou po popularitě, bohatství, rodině, romanci nebo po vědomostech. Přináším vám nové, ale i staré věci, kterými můžete vybavit svůj dům snů. Velkou výhodu, kterou se rád nad svým bratrem pyšním, je modernější pojetí - přechod k 3D desingu, hezčí vzhled Simů a životní cyklus od miminka po starého Simíka, který nakonec přirozeně zemře. Vaši Simové mohou stonat, ve hře se nachází různé nemoce. Přináším i nové stavební prvky - základy domu, sklep a podkroví. Nabízím také nová povolání a odměny za pečlivou práci v něm. Dále volný pohyb kamery (okolí vašeho domava bude propracovanější) a mnohé další.

Uvidíte, že vás úplně pohltím a budete se se mnou cítit, jako byste žili v té hře vy a vaše rodina!Hra se určitě povedla. Je zde znát opravdu velký pokrok, skok mezi TS 1 a nynější hrou. Můžeme mluvit jen o samé chvále, ale naše hodnocení je za 2.


 

 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek