Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Vaše dotazy


     "Ahoj, dozvěděla jsem se, že v datadisku je nová bytost - Simorost. Dá se najít ve městě Květoluky... Ale mě zajímá, jak můžu udělat z normálního Simíka Simorost? Existuje na to nějaký cheat?"


Odpovídáme:

Ahooj! Ano, v datadisku Roční období se nachází nová bytost, které se říká Simorost. Simorosta (ženu) nalezneš v Květolukách. Pokud si ale chceš vytvořit vlastního Simorosta, tak se Tvůj Simík musí neustále starat o své záhonky a zahradu. Když dochází k postřiku proti plevelu, tak se Sim může "omylem postříkat" a tato látka z Tvého Simíka může udělat Simorosta."Jak prosím uvidím ducha, vlka a upíra?"


Odpovídáme:

Ahoj! Takže začneme prvním bodem tvého dotazu: Jak uvidím ducha? Ducha uvidíš pouze v noci a to pouze v tom případě, máš-li na svém pozemku (zahradě) hrobeček zemřelého Simíka. Duchové sami vystupují a "bloudí" a straší ostatní Simíky na pozemku (dobrý příklad je v rodině Kapů ve Veronově, ti mají na zahradě malý hřbitov).

Další bod tvého dotazu je, jak spatřit vlka. Toho spatříš tehdy, máš-li datadisk The Sims 2: Mazlíčci. Popis a obrázky najdeš v sekci: Naše TIPY pro vás!

Posledním dotazem byl upír. Upíra většinou najdeš v nějakých klubech v centru (Klub Krypta, Půlnoční tep), ale i jinde. Upíra najdeš v datadisku The Sims 2: Noční život.

 
"Prosím vás, chtěla bych se dozvědět, jak můžu ze simíka udělat upíra? Zkoušela jsem snad vše: Seznamovat se s upírem, dávat tmavou kůži, otravovat upíra, objat ho a dokonce i obléct si upírské šaty! Nic nepomáhá, tak jak na to? Předem díky za odpověď!"

Odpovídáme:

Ahoj. S upírem se musíš nejdříve seznámit, vše probíhá úplně stejně jako u seznamování s normálním Simíkem. Já občas také používám nápoj lásky :o) Pokud už jste přátelé, tak si můžeš zvát upíra domů (večer mu zavoláš, ať přijde), je to pak lepší, máš více času na další seznamování. Nakonec se z vás stanou nejlepší přátelé, pak už jen musíš čekat, až upír kousne tvého Simíka.

Vždy to přijde nečekaně, proto bedlivě sleduj akce, které probíhají. Upír začne Simíka okouzlovat, je vidět tmavě růžový oblak kolem Simíka, pak přijde kousnutí. Po kousnutí se ze Simíka stane noční dravec. Simík se dokáže proměnit v netopýra, může strašit další Simíky a také může další Simíky kousnout. Upír nemůže mít upírské děti (to platí i u upírek), vždy se narodí dítě normální.
Přejeme hodně štěstí!
"Ahojík, mám všechny rozšíření ze sims, ale nevim, z kterýho to hrát. Šťastnou cestu a mazlíčky mám nainstalovaný, ale půjčila jsem to kamarádce. Roční období a podnikatelé jsem půjčila kamarádovi a noční život a universitu jsem půjčila sestřence. Řekla jsem jim, že to hraju ze základních, ale mně to nejde!!! Poraďte mi, z čeho to mám hrát, aby mi to fungovalo!"

Odpovídáme:

Ahoj. Pokud máš nainstalované jakékoliv rozříšení, nemůžeš už hrát se základním diskem The Sims 2, ale pouze s tím nejnovějším, které máš v počítači nainstalováno :-) Nejlepší bude si říct kamarádce, ať Ti to co nejrychleji vrátí :-)
"Ahoj! Mám dotaz, spíš potřebuju poradit. Chci se zeptat, jak mám udělat to, když se simíci vyfotí ve fotokabince, jak mám ty fotky pak zarámovat? Děkuji mooc za odpověd..."


Odpovídáme:

Ahoj! Tak pokud své Simíky vyfotíš v kabince, tak až vylezou, fotku si vezmou. Tu pak najdeš v inventáři toho Simíka, který ji vybral. Fotka bude již zarámovaná, ty ji pouze umístíš na zeď (na stěnu, jako klasický obraz) nebo na stůl (ať už noční stolek či jiný, jako by jsi umisťoval třeba sošku)."Chcel by som od Vás vedieť, že ako sa má narábať so studnou prianí a  či má len jedno prianie, alebo aj viac. Ako sa dá u Simíkov dosiahnuť zlatá svatba? Ďakujem za odpoveď."


Odpovídáme:

Ahoj! Tak co se týče studnice přání, tak tuhle vymoženost dostaneš od Klubu zahrádkářů jako odměnu za perfektní zahradu. Studna nabízí tři druhy přání, ty si ale můžeš vybrat pouze jedno. Studnu jsem měl, funguje, ale teď si nemohu vybavit, zda plní přání každý den nebo po určité době.

Další dotaz byl ohledně zlaté svatby, tak s tímto pojmem se u hry The Sims 2 setkávám poprvé, ale pokud zjistím nějaké informace, tak se Ti ozvu na mail."Ahoj! Chcem sa spýtať, či je pravda, že simíci môžu ísť na Hawai. Nemyslím teraz posledný balíček Šťastnú cestu, ale normálne v Sims 2. Ak hej, tak mi prosím povedzte ako. Vopred ďakujem."

Odpovídáme:

Ahoj! bohužel, ale Simíci nemohou odjet na Hawai :o( Tato možnost je pouze s datadiskem Šťastnou cestu. Tahle "fáma" možná vznikla z průběhu smrti Simíka (můžeme tak vidět v sekci "Životní cyklus - Poslední rozloučení"), při které dostává Hawaiské věnce, pije nějaký drink a je i s kufrem připravený k odchodu. Neodchází na dovolenou, ale na věčný odpočinek za doprovodu Hawaiských tanečnic...

 
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek