Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Životní cyklus1. Mimino

Život Simíka začíná stejně jako u lidí – narozením. Vašeho Simíky vychováváte již jako malé miminko, o které se musíte starat. Krmit ho, přebalovat, koupat.. A hlavně, dávat mu tolik potřebnou lásku.


    


2. Batole

Pokud se vám vše daří, z vašeho Simíka vyroste batole. O batole se staráme trošičku jinak, narozdíl od mimina ho musíme učit chodit, mluvit a čůrat na nočník. Simík v tomto stádiu již může "studovat" dovednosti v podobě her (zdokonalí si tak logiku, kreativitu a charisma). Stádium trvá 4 dny.


     

 
3. Dítě

Konečně, máme doma školáčka! Naše batole vyrostlo do stádia dítě. O dítě není tak velká starost, musíme akorát dohlédnout na řádné plnění domácích úkolů a na vynikající studijní prospěch (jinak nám hrozí návštěva sociální pracovnice, která vede až k odebrání dítěte). Dítě se umí "částečně" o sebe postarat samo - umí si obstarat základní potravu - svačiny a dále pak dokáže upéct vynikající dortík v dětské troubě (doporučujeme nějaký ten bodík za vaření). Stádium dítěte trvá 8 dní.


     


4. Teeneger


Teď začnou trable, máme doma teenagera.  Připravme si pevné nervy a hodně krému na akné. V tomto stádiu života váš Simík poznává své první lásky, první polibky. Seznamuje se také s prací, do které může po škole chodit. Simík si dokáže sám uvařit, nemusíte se o něj starat. Jen ho hlídat, aby vám neutíkal z domu na noční tahy. Může se také stát, že nám ho zpět přivede policie. Stádium teenegera trvá 15 dní.


     


5. Student univerzity


Pokud máte datadisk UNIVERZITA, tak vaši Simíci budou mít další životní cyklus - student / studentka. Mladý - dospělý Simík si užívá života bez rodičů - na koleji nebo v soukromém domě. Pilně studuje obor, který si vybral a věnuje se i jiným aktivitám. Váš Simík může téměř vše jako dospělý Simík. Může se milovat s druhým Simíkem (nemůžou mít ale děti), může se zasnoubit s druhým Simíkem (nemůžou mít ale svatbu) atd. V tomto stádiu bude Simík tak dlouho, dokud nedokončí univerzitu nebo se nevrátí zpět do sousedství.


       


6. Dospělý

Předposlední fáze Simíkova života, to je fáze dospělosti. Co k tomu říci? Snad jen: postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Stádium dospělého trvá 29 dní.


     


7. Stáří

Mládí je pryč, přichází stáří. Délku tohoto stádia neodhadneme, Simík může žít sedm, deset a někdy i 20 dní. Simík může dál pracovat, ale berte na vědomí, že je již starý a nejde mu vše tak lehko. Simík může také odejít do penze a pobírat tak důchod (výše důchodu se liší).


       

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek